Четверг, 23 ноября 2017 г.

Главная Новости

Война меняет каждого: субъективное мнение о Владимире Климове

ВЛАСТЬ#ПОЛТАВА

Опубликовано: 20.07.2017 12:49

Война меняет каждого: субъективное мнение о Владимире Климове

Свое мнение о докторе Владимире Климове, из-за возможного назначения которого в Кременчуге разгорелся скандал, высказал известный известный украинский акушер-гинеколог, соавтор пяти патентов в акушерстве и гинекологии, заведующий женской консультации роддома № 3 (Киев) Сергей Бакшеев

Известный столичный доктор  Сергей Бакшеев написал в Фейсбук историю о докторе Климове, кторого он лично знает.

Подписывайтесь на новости ВЛАСТЬ.UA в Facebook
 

«Моя відповідь на все те лайно, яке зійшло сьогодні по Мордокнизі на Вову Клімова.
Знаю та товаришував з Володею Клімовим особисто на протязі більше ніж 10 років.
Володимир — учень проф. Чуба, який є учнем Миколи Сергійовича Бакшеєва, доречі один з найталановитіших акушерів та хірургів Луганщини, якому запороли докторську дисертацію у зв’язку з Віком, проф. Чубом та передачею катедри до проф. Лубяної ( чисто корупційною методою).
Я тоді казав Володі, що треба шукати іншу катедру для захисту докторської дисертації і Клімов поїхав до Москви ( задовго до війни та почав захищатися у академіка Кулакова, який побачив талановитого лікаря. Це правда. Тоді я дуже підтримував Володю, бо Україна та Луганськ виперла його з науки та катедри після смерті проф.Чуба.
І це наше з Вами ЛАЙНО, шановні Українці.
Завжди у Судаку на конференції проф. Іванова ми з Вовою були за столом на банкеті та наші лікарі з пологового будинку дуже добре знають Вову Клімова.
Оперує Володя чудово, мозги та мислення у нього завжди було клінічним та гарним, але з Війною у Луганську зв’язок мій з Клімовим обірвався.
Вже через 2 роки після ЛНР я спілкувався з однією медичною сестрою з Луганська яка почала розповідати мені про Клімова якісь дивні речі, але хочу вам сказати, що на двох наших Пленумах Акушерів гінекологів у Кийові , Клімов подавав свої доповіді щодо поранень грудної клітини у вагітних ( під час війни) та допомогу вагітним під час бойових дій.

Я особисто приходив почути ці доповіді, але Володя не приїжджав, мабуть не міг. Тому я не спілкувався з Клімовим майже 4 а може й 5 років.

А тепер почуйте мене, бо особисто мій дідусь Бакшеєв Микола Сергійович та бабуся Бакшеєва Аглая Олександрівна ДВІ (2) Окупації Фашистів у Харькові — працювали у госпіталях та клініці а потім УСЕ життя носили на собі КЛІКУХУ НІМЕЦЬКИХ ОВЧАРОК.
Війна змінює кожного. Одного робить покидьком, іншого героєм, а є щось середнє, бо внутрішній страх перед смертю це особиста риса кожної людини.
Але якщо хтось повернувся до нашої країни, та стає громадянином України, я не можу звинуватити його, бо Я не був на війні, не працював під час бойових дій та не бачив смерть поруч з собою.

Я не захищаю та не обвинувачую Володю Клімова, бо не знаю.
Але давно знаю та багато років товаришував з цим гарним та талановитим українським лікарем, акушером- гінекологом.
Вважаю своєю особистою справою написати про це.
Ваш СБ
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=250111445507049&id=100015245853709&hc_location=ufi
А якщо факт катування наших військових Клімовим буде доведено- покарання не мінує.

Но можно спросить Василий Симрок о Володе и Луганске, хотя …. у каждого врача и руководителя в своей политической обстановке своя правда.
Знаете, когда Луганск будет возвращен Украине откроются очень многие тайні, нам єто не знать 

Напомним, в Кременчуге «народного врача ЛНР» хотели сделать руководителем роддома: в городе — возмущения