Воскресенье, 19 ноября 2017 г.

Главная Новости

Кременчугский горсовет просит Высший совет правосудия уволить  судью Логвинову из-за решения по обвиняемым Мельнику и Крыжановскому

ВЛАСТЬ#ПОЛТАВА

Опубликовано: 20.07.2017 16:27

Кременчугский горсовет просит Высший совет правосудия уволить  судью Логвинову из-за решения по обвиняемым Мельнику и Крыжановскому

Вслед за депутатами облсовета кременчугский горсовет обратился к Президенту, ВРУ и Высший совет правосудия уволить судью Логвинову, которая отпустила под домашний арест обвиняемых в убийстве Олега Бабаева.

Депутаты Кременчугского горсовета поддержали обращение к Президенту Украины, Верховной Рады Украины и Высшего совета правосудия об увольнении судьи Киевского районного суда города Полтавы Ольги Логвиновой.
Подписывайтесь на новости ВЛАСТЬ.UA в Facebook
 

В тексте обращения указывают на то, что судья Ольга Логвинова фактически единолично позволила освободить из-под стражи обвиняемых Александра Мельника и Александра Крыжановского, как организатора и заказчика убийств мэра города Кременчуга Олега Бабаева и судьи Автозаводского районного суда города Александра Лободенко.

 

Решение поддержали большинством голосов. За проголосовали 24 депутата.

Текст обращения, размещенного на сайте горсовета 19 июля.

                                                                               Звернення

депутатів Кременчуцької міської   ради   до   Президента   України,

Верховної  Ради України  та Вищої  ради правосуддя   України   про   звільнення з посади  судді Київського  районного суду міста Полтави Логвинової О.В.

 Як визначається Законом України «Про судоустрій та статус суддів» серед обов’язків судді є своєчасний, справедливий та безсторонній розгляд і вирішення судових справ відповідно до закону з дотримання засад і правил судочинства, а також додержання присяги. Приступаючи до виконання повноважень кожен суддя присягає об’єктивно, безсторонньо, неупереджено, незалежно, справедливо та кваліфіковано здійснювати правосуддя від імені України, керуючись принципом верховенства права, підкоряючись лише закону, чесно і сумлінно здійснювати повноваження та виконувати обов’язки судді, дотримуватися етичних принципів і правил поведінки судді, не вчиняти дій, що порочать звання судді або підривають авторитет правосуддя.

           В Київському районному суді міста Полтави колегією суддів під головуванням судді Логвинової О.В. розглядається справа № 532/308/15-к щодо організації та виконання замовних вбивств міського голови міста Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Олександра Лободенка.

           Відповідно до положень частини 3 статті 31 Кримінально-процесуального кодексу України кримінальне проводження в суді першої інстанції щодо злочинів, за вчинення яких передбачено довічне позбавлення волі, здійснюється колегіально судом у складі трьох професійних суддів, а за клопотанням обвинуваченого – судом присяжних у складі двох професійних суддів та трьох присяжних. Кримінальне проводження стосовно кількох обвинувачених розглядається судом присяжних стосовно всіх обвинувачених, якщо хоча б один з них заявив клопотання про такий розгляд.

           12 липня 2017 року в судовому засіданні розглядалося питання про зміну запобіжного заходу підозрюваним у цій справі колегіально та в присутності засідателів. Разом з тим, обрання міри запобіжного заходу здійснювалося суддею Логвиновою О.В. одноосібно. В результаті, суддя Логвинова О.В. фактично одноосібно дозволила звільнити з –під варти обвинуваченого громадянина Олександра Мельника та обвинуваченого громадянина Олександра Крижанівського, як організаторів та замовників вбивства міського голови міста Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Олександра Лободенка.

           Вважаємо такі дії судді Логвинової О.В. неприпустимими та такими,  що порочать звання судді та підривають авторитет правосуддя.

           Просимо розглянути питання про звільнення з посади та позбавлення статусу судді Київського районного суду міста Полтави Логвинової О.В., яка є головою у складі колегії суддів по справі № 532/308/15-к.

Как ранее сообщала Власть:Полтава, первый зампред главы Полтавского облсовета и бизнес-партнер убитого мэра Олега Бабаева требует отстранить от должности судью Киевского райсуда Полтавы Ольгу Логвинову за то, что она отпустила подозреваемых в убийстве Мельника и Крыжановского под домашний арест. Депутаты обращение в Высший совет правосудия поддержали.

Читайте:  Адвокат родственников погибшего Бабаева требует подозреваемых в убийстве вернуть под стражу