Суббота, 21 октября 2017 г.

Главная Блоги

Для народного споживання і для власного

Кременчуг Власть
Кременчуг Власть

Опубликовано: 15.12.2015 10:58

Анатолій Гриценко
Український політик. Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.
Відбулося засідання Національної ради реформ.

Перше повідомлення – для народного споживання: жбурляння Аваковим у Саакашвілі склянки з водою, жорстка перепалка і взаємні звинувачення за участю Яценюка, Авакова і Саакашвілі.

Друге повідомлення – для власного споживання владою: Порошенко оголосив твердий курс на прискорену приватизацію тисяч державних підприємств.

Свої власні підприємства Президент-олігарх продавати не хоче – йому це невигідно, бо в умовах кризи ціна продажу низька. Зате державні підприємства він хоче розпродати швиденько, з тієї ж самої причини – йому і придворним олігархам вигідно скупити їх саме в умовах кризи, в кілька разів дешевше, ніж довелося б заплатити в стабільних умовах.

Моралі – нуль, цинізм і жадібність – зашкалюють!

Перше повідомлення виплеснеться на всі канали – нехай народ споживає це видовисько. Друге повідомлення на цьому галасливому фоні загубиться і не приверне уваги людей, що, власне, злодійкуватій владі і потрібно.

Хто це може зупинити? Парламент. Як? Не голосує за приватизаційний проект Уряду Порошенка-Яценюка. Чи це реально? Дотепер вдавалося, десять разів уже голосували, але 226 "за" не було. Порошенко нервує і вимагає прискорити. Поспішає, раптом не встигне…